भवन शिलान्यास / बाढी पिडितलाई राहत प्रदान

भवन शिलान्यास

नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघको स्वायत्त जिल्ला संघको रुपमा कार्यरत भक्तपुर घरेलु तथा साना उद्योग संघले सचिवालय भवन निर्माणका लागि २०७४ भाद्र २७ गते शिलान्यास गरेको छ । नेपाल मजदुर किसान पार्टीका अध्यक्ष माननीय नारायणमान विजुक्छेले गर्नु भएको भवन शिलान्यास कार्यक्रममा महासंघका अध्यक्ष श्री श्याम प्रसाद गिरी, निवर्तमान अध्यक्ष श्री सुरेश प्रधान, उपाध्यक्ष श्री चन्दन कृष्ण श्रेष्ठ, महासचिव श्री डम्वर प्रसाद रेग्मी तथा कोषाध्यक्ष श्री सत्यनारायण प्रजापति लगायत महासंघका पदाधिकारी तथा सदस्यहरुको उपस्थिति रहेको थियो

बाढी पिडितलाई राहत प्रदान

नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ अन्तर्गतको केन्द्रीय महिला उद्यमी समितिको अगुवाईमा हालैको भारी बर्षाका कारणले विस्थापित हुन पुगेका सप्तरी जिल्लाका बाढी पिडितहरुलाई राहत सामग्री वितरण गरिएको छ ।